خردل وحشی ایران خسارت قانون مرکزی

خردل وحشی: ایران خسارت قانون مرکزی میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

هشدار سناتور آمریکایی راجع به رویارویی آمریکا با کشور عزیزمان ایران و روسیه

یک سناتور عضو حزب دمکرات روزسه شنبه هشدار داد که دولت ترامپ بدون اجازه کنگره، در حال ‏کشاندن پای آمریکا به جنگی تازه در سوریه و رودرویی نظامی با کشور عز..

ادامه مطلب

اگزما با بیماری‌های قلبی مرتبط نیست

مطالعات محققان دانشگاه براون در آمریکا نشان می‌دهد علی رغم مطالعات قبلی، اگزما در زیاد کردن احتمال مبتلا شدن به بیماری های قلبی عروقی موثر نیست. ..

ادامه مطلب

فوتبالیست آبادانی در میان شهدای اتفاق تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران

بازیکنان سابق تیم‌های نفت آبادان و جم در اتفاق تروریستی روز گذشته در مجلس، به درجه رفیع شهادت نائل شد. فوتبالیست آبادانی در میان شهدای اتف..

ادامه مطلب

تروریست زن وظیفه راهنمایی تروریست‌ها را به عهده داشته است

یک عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه زن بازداشت شده است عملیات تروریستی حرم مطهر اهل بخش‌های جنوبی کشور بوده هست، گفت ..

ادامه مطلب

14 شاکی جهت مهندس تقلبی که سیکل داشت

کلاهبردار حرفه ای که با جعل هویت و عنوان از شهروندان چهار استان کلاهبرداری کرده بود در اقدام هوشمندانه پلیس آگاهی خراسان جنوبی دستگیر شد. 14 شا..

ادامه مطلب

نگاهی به جذاب‌ترین مکان‌های متروکه دنیا, تصویرهای ، جهانی بدون انسان‌

بعضی مناطق یا شهرها که ممکن است قدیمی یا جدید، بزرگ یا کوچک باشند در سراسر دنیا وجود دارند که به دلایل متفاوت متروکه می شوند و ساکنانشان آنجا را ترک می..

ادامه مطلب

تصادف 4 ماشین در بزرگراه تهران-کرج، 5 مصدوم داشت

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس پایتخت کشور عزیزمان ایران از تصادف 4 خودروی سواری در بزرگراه کرج حوالی وردآورد خبر داد و گفت: 5 تن از سرنشینان خودروها ..

ادامه مطلب