خردل وحشی ایران خسارت قانون مرکزی

خردل وحشی: ایران خسارت قانون مرکزی میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری راهیابی «کوپال» به جشنواره‌ فیلم «همیلتون» کانادا

دوازدهمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم «همیلتون» در کشور کانادا کانادا میزبان نمایش فیلم ایرانی «کوپال» در بخش رقابتی خواهد بود. 

راهیابی «کوپال» به جشنواره‌ فیلم «همیلتون» کانادا

راهیابی «کوپال» به جشنواره فیلم «همیلتون» کانادا

عبارات مهم : زندگی

دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم «همیلتون» در کشور کانادا کانادا میزبان نمایش فیلم ایرانی «کوپال» در بخش رقابتی خواهد بود.

به گزارش ایسنا، این جشنواره سینمایی که از چهارم تا دوازدهم نوامبر ۲۰۱۷ (۱۳ تا ۲۱ آبان ۹۶) در شهر همیلتون کانادا برگزار می شود در بخش مسابقه فیلم «کوپال» به کارگردانی و نویسندگی کاظم ملایی را در کنار آثاری از کشورهای لهستان، بلژیک و کانادا به نمایش می گذارد.

راهیابی «کوپال» به جشنواره‌ فیلم «همیلتون» کانادا

جشنواره فیلم «همیلتون» کانادا یک جشنواره کاملا مستقل است که خودش را رقیب جدی جشنواره تورنتو دانسته و تمرکز عمده اش نمایش خلاقیت و نوآوری در سبک های متفاوت سینمایی هست.

«کوپال» نخستین فیلم بلند سینمایی کاظم ملایی است که نخستین نمایش آن سال گذشته در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر رقم خورد و آخرین نمایش آن نیز مربوط به بخش مهم دهمین جشنواره فیلمهای زیرزمینی آریزونای آمریکا و ششمین جشنواره بین المللی «براشوف» کانادا است.

دوازدهمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم «همیلتون» در کشور کانادا کانادا میزبان نمایش فیلم ایرانی «کوپال» در بخش رقابتی خواهد بود. 

داستان این فیلم یک هفته از زندگی دکتر احمد کوپال با بازی لوون هفتوان را به تصویر می کشد که درست قبل از تحویل سال نو دچار چالشی غریب در زندگی اش شده است هست. طبق اعلام تهیه کننده این فیلم، «کوپال» از آبان ماه امسال در سینماهای سراسر کشور به نمایش درخواهد آمد.

امسال علاوه بر فیلم «کوپال» که در بخش فیلم های بلند سینمایی حضور دارد، ۶ فیلم کوتاه نیز از کشور عزیزمان ایران در بخش فیلم های کوتاه داستانی و انیمیشن به نمایش درمی آیند که مشمول بر «پیش خدمت» ساخته فرنوش عابدی، «لایت سایت» از مسلم طباطبایی، «کرختی» ساخته میلاد جرموز، «سهمی از سهم» به کارگردانی کاوه جاهد، «اکتسابات انتسابی» از سمانه شجاعی و «روح انگیز» ساخته المیرا باقرزاده می شود.

واژه های کلیدی: زندگی | نمایش | کانادا | جشنواره | سینمایی | همیلتون | فیلم کوتاه | کشور کانادا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs