خردل وحشی ایران خسارت قانون مرکزی

خردل وحشی: ایران خسارت قانون مرکزی میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار حوادث از تجاوز به زن برادر تا قتل دکترای شهرسازی ، داستان پیچیده یک جنایت خانوادگی،باز هم پیچیده تر شد

عروس خانواده با طرح نقشه‌ای همچون سناریوی یک فیلم جنایی تصمیم به اجرای جنایت هولناکی گرفت. این زن جوان که در اندیشه انتقام خونینی از برادر شوهرش بود بعد از پوشی

داستان پیچیده یک جنایت خانوادگی،باز هم پیچیده تر شد/از تجاوز به زن برادر تا قتل دکترای شهرسازی

عبارات مهم : اسلحه

عروس خانواده با طرح نقشه ای همچون سناریوی یک فیلم جنایی تصمیم به اجرای جنایت هولناکی گرفت. این زن جوان که در اندیشه انتقام خونینی از برادر شوهرش بود بعد از پوشیدن کت و شلوار خود را به شکل یک مرد درآورد و با اسلحه ای که با خود داشت پدر شوهر و دو نفر از برادران همسرش را به گلوله بست و سپس از محل جنایت گریخت.

به گزارش ایران؛ همسایه ها پلیس را خبر کردند و پیگیری به پرونده شروع شد.نخستین بررسی ها نشان می داد که پدر خانواده و یکی از پسرانش به قتل رسیده و نفر سوم مجروح شده است است.

همچنین آثار شلیک گلوله های متعددی روی دیوار و درهای منزل وجود داشت که این فرضیه را قوت می بخشید که ضارب اتاق به اتاق منزل را جست وجو کرده و احتمالاً به دنبال فردی خاص می گشته است.

از تجاوز به زن برادر تا قتل دکترای شهرسازی ، داستان پیچیده یک جنایت خانوادگی،باز هم پیچیده تر شد

در تحقیق از همسایه ها مشخص شد ضارب مردی با قدی میانگین و موهایی خرمایی بوده هست، ولی در حالی که پلیس به دنبال یک مرد در این پرونده می گشت خیلی سریع مشخص شد که عامل این جنایت هولناک عروس خانواده بوده که با لباس مردانه و اسلحه ای در دست وارد منزل شده است و پدر شوهر و یکی از برادران همسرش را کشته و متواری شده است است.

بدین ترتیب وی دستگیر شد. فرشته در بازجویی ها منکر این جنایت خانوادگی شد ولی آخر در بازجویی های فنی لب به اعتراف گشود و راز جنایت را برملا کرد.

عروس خانواده با طرح نقشه‌ای همچون سناریوی یک فیلم جنایی تصمیم به اجرای جنایت هولناکی گرفت. این زن جوان که در اندیشه انتقام خونینی از برادر شوهرش بود بعد از پوشی

او به کارآگاهان جنایی گفت: مدتی قبل یکی از برادران شوهرم به من تعرض کرد. من هم عنوان را به شوهرم گفتم. او هم از من خواست جهت اثبات ادعاهایی که کردم برادر شوهرم -فرید- را به قتل برسانم.برای همین به من اسلحه داد و با پوشیدن لباس مردانه به ساختمان سه طبقه پدرشوهرم رفتم تا فرید را بکشم ولی همین که صدای نخستین گلوله آمد و فرید از فوت فاصله گرفت برادر شوهردیگرم امیر و پدر شوهرم به آنجا آمدند، من هول شده است و دست و پایم را گم کرده بودم و با اسلحه ای که 13فشنگ داشت به طرف آنها شلیک کردم؛ پدر شوهرم و برادرشوهرم بر زمین افتادند ومن خیلی سریع فرار کردم.

با اعترافات تکان دهنده این زن جوان او در شعبه چهارم دادگاه کیفری به قصاص محکوم و حکم قصاص او از سوی قضات دیوانعالی تأیید شد.اما ماجرا به همین جا ختم نشد.

چند ماه بعد یعنی روز بیست ودوم بهمن سال 90 فرهاد – شوهر فرشته- نیز به قتل رسید.

از تجاوز به زن برادر تا قتل دکترای شهرسازی ، داستان پیچیده یک جنایت خانوادگی،باز هم پیچیده تر شد

جسد این مرد جوان که دکترای شهرسازی داشت و از مدیران شهرداری به شمار می رفت داخل یک گودال کشف شد.

با انتقال جسد فرهاد به پرشکی قانونی علت قتل وی اصابت چاقو به ناحیه سینه گزارش شد.

عروس خانواده با طرح نقشه‌ای همچون سناریوی یک فیلم جنایی تصمیم به اجرای جنایت هولناکی گرفت. این زن جوان که در اندیشه انتقام خونینی از برادر شوهرش بود بعد از پوشی

با شروع تحقیقات پلیسی مأموران موفق به شناسایی قاتل شدند. چند روز بعد فرید برادر مقتول دستگیر شد و به قتل اعتراف کرد.

وی صبح دیروز از زندان به شعبه چهارم دادگاه کیفری به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور واعظی مستشار ارشد دادگاه انتقال یافته شد.

از تجاوز به زن برادر تا قتل دکترای شهرسازی ، داستان پیچیده یک جنایت خانوادگی،باز هم پیچیده تر شد

به دستور قاضی عبداللهی، فرشته- عروس خانواده- که پیش از این به عنوان قاتل برادر شوهر و پدر شوهرش به قصاص محکوم شده است بود به عنوان مطلع در این پرونده به شعبه چهارم انتقال یافته شد.

در شروع جلسه فرزند مقتول خواستار قصاص عموی خود شد، سپس متهم ردیف اول در جایگاه قرار داده شد و در دفاع از خودش گفت: می دانستم برادرم فرهاد می خواهد مرا بکشد حتی می دانستم گودالی به عنوان قبر جهت من کنده بود تا مرا دفن کنند ولی هنگامی که با این صحنه مواجه شدم پیش دستی کرده و با چاقویی که همراهم بود در دفاع از جان خودم او را کشتم.

بعد از آخر بیانات وی، زن جوان به عنوان مطلع به صورت غیرعلنی پشت میز محاکمه ایستاد تا به سؤالات قضات پاسخ دهد.

چند سال داری؟46 سال.

چند سال است که بازداشت هستی؟7 سال.

به چه اتهامی؟قتل برادر شوهر و پدر شوهرم.

چه اتفاقی افتاد که تصمیم به قتل این دو نفر گرفتی؟ماجرا از زمانی شروع شد که شوهرم جهت مأموریت چند روزی در منزل نبود و قرار شد برادر شوهرم به منزل ما بیاید تا پیش من و پسر هفت ساله ام بماند.

او هنگامی که به منزل مان آمد آبمیوه خرید و من با خوردن آبمیوه مسموم شدم و در حالتی که هیچ اختیاری نداشتم او به من تعرض کرد….

بعد ازآن چه اتفاقی افتاد؟وقتی به هوش آمدم و متوجه شدم برادر شوهرم مرا ترساندن کرد، او گفت اگر ماجرا را به کسی بگویم فیلم تجاوز را نشان خواهد داد…

من بسیار ناراحت بودم جهت همین عنوان را به شوهرم گفتم او گفت اگر می خواهی حرف هایت را اثبات کنی باید برادرم را بکشی، جهت همین او اسلحه ای خرید و به من آموزش تیراندازی داد.

شب اتفاق لباس مردانه پوشیدم و به منزل پدر شوهرم رفتم. من هفت سال است که به اتهام قتل در زندانم و به قصاص محکوم شدم ولی باید بگویم که برادر شوهرم عامل همه این جنایت ها هست، او به من تعرض کرد و باعث ریخته شدن چند خون شد، من اصلاً قصد کشتن برادر شوهر و پدر شوهرم را نداشتم آنها بی گناه کشته شدند.

این زن در ادامه گفت: من هفت سال است که پسرم را ندیدم.

سپس قاتل اتهام تجاوز را رد کرد و گفت همه این ماجرا دروغ هست، من به خاطر اطلاعات و مدارکی که علیه برادرم داشتم قرار بود کشته شوم.

با آخر بیانات متهمان این پرونده قضات جهت صدور حکم وارد شور شدند.

واژه های کلیدی: اسلحه | جنایت | پرونده | خانواده | خانواده | برادر شوهر | تجاوز به زن | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs